UA RU
Наші об’єкти:
КиївТернопільЛьвів
Наші об’єкти:
КиївТернопільЛьвів
UA RU
30
05.2021

Команда Креатор-Буд взяла участь у благодійному марафоні «Пробіг під каштанами 2021» у Києві

У 28-му щорічному благодійному Пробігу під каштанами, який проводився в неділю, 30 травня у столиці, взяли участь майже 11 тисяч людей з усієї України. Пробіг відбувався у форматі FUN RUN. Рух, в якому кожен може взяти участь, стати частиною великої, доброї справи! «ПРОБІГ під каштанами» – це БІГ ЗА ЖИТТЯ з усмішкою в серці!

Дізнатися більше
28
05.2021

Керівник компанії Креатор-Буд Ігор Гуда взяв участь у дискусійному заході «Посткарантинний девелопмент»

Забезпечення безпеки людей на всіх рівнях, відкритість, вміння адаптовуватись та стратегічно планувати роботу – такі умови успішного ведення будівельного бізнесу бачить сьогодні керівник компанії «Креатор-Буд».

Дізнатися більше
11
04.2021

«Креатор-Буд» ввів у експлуатацію ЖК на Науки, 58 в Києві

В Голосіївському районі Києва введено в експлуатацію житловий комплекс на вулиці Науки, 58 від девелопера «Креатор-Буд». Новобудова біля Голосіївського парку отримала сертифікат готовності № ІУ 123210330482 від 2 квітня 2021 року, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

Дізнатися більше
18
02.2021

Керівник компанії Креатор-Буд Ігор Гуда подарував квартиру вдові священника Володимира Демчука

На зустрічі з сім’єю отця Володимира, яка відбулась в приміщенні єпархії УГКЦ, Ігор Гуда подарував вдові Оксані Демчук сертифікат на квартиру у житловому комплексі Панорама, будівництво якого компанія «Креатор-Буд» завершує на вулиці Чумацькій у Тернополі.

Дізнатися більше
25
11.2020

Креатор-Буд серед номінантів на перемогу у VІII Всеукраїнській будівельній премії IBUILD 2020

Восьмий рік поспіль Конфедерація будівельників України проводить Всеукраїнську будівельну премію IBUILD.

Дізнатися більше

19
11.2020

КРЕАТОР-БУД відкрив у Тернополі надземний міст

Відкриття, якого так чекали тернополяни, відбулось. Вперше за історію Незалежної України в Тернополі збудували Надземний міст. За 29 років життя нашої держави цей міст став другим надземним пішохідним мостом після Києва. Колектив компанії Креатор-Буд, який впродовж трьох місяців споруджував цей унікальний об’єкт, по праву гордиться результатами своєї роботи, адже цей ексклюзивний проект сьогодні є ще однією візитівкою обласного центру. Новозбудований міст сполучає Варшавський мікрорайон з парком Національного відродження та Східним масивом.

 
Дізнатися більше
02
11.2020

Старт продажів ЖК KraussGallery

Це сучасний проект класу «еліт» розташований в самому центрі ділового та культурного життя Печерського району Києва, що на вулиці Круглоуніверситетська, 5-7.

KraussGallery – це десятиповерховий будинок з квартирами та апартаментами від однієї до трьох кімнат. Для придбання доступні варіанти площею від 50,95 м2 до 260,84 м2. На перших двох поверхах також розмістяться нежитлові приміщення площею від 56,85 м2 до 245,37 м2. А у чотирирівневому підземному паркінгу передбачена кількість машиномісць, що перевищує кількість квартир та апартаментів. Спуститися в паркінг, обладнаний автоматичними підйомниками та зарядками для електромобілів, можна буде за допомогою комфортного ліфту з будинку.

Дізнатися більше
04
07.2019

Фестиваль Архітектури та мистецтв ВЕЖА

Фестиваль Архітектури та мистецтв ВЕЖА вдруге відбувається у Львові. Цьогоріч він отримав статус міжнародного і проходить, як і минулого року, у двох локаціях – центрі архітектури, дизайну та урбаністики Порохова Вежа та у Свірзькому замку. Вдруге у якості партнера та учасника архітектурного заходу фестиваль підтримала компанія Креатор-Буд. Архітектурно-мистецький захід із назвою «Де? Конструкція» присвячений темі пошуку конструктивного діалогу поміж мистецтвами і триватиме протягом 7-ми днів. Голова Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України, керівник фестивалю ВЕЖА Богдан Гой, запевняє – для учасників фестивалю в рамках заходу передбачена насичена програма якісної музики, образотворчого мистецтва, інсталяції, моди, архітектури та дизайну.

Дізнатися більше
09
10.2018

Креатор-Буд розпочав будівництво житлового комплексу у Києві

Будівельна компанія Креатор-Буд розпочала повноцінну роботу у столиці. Київська філія працює більше року і за цей час підприємство має уже серйозні напрацювання та плани щодо втілення цікавих будівельних проектів. Днями відбулось офіційне відкриття першого офісу продажу Креатор-Буд у Києві. Відтепер квартири від Креатор-Буду у столиці можна купити в житловому комплексі на проспекті НАУКИ, 58, що у Голосіївському районі. Офіс продажу Київської філії знаходиться на території будівництва комплексу. Столиця стала третім містом в Україні після Тернополя та Львова, де працює компанія Креатор-Буд.

Дізнатися більше
09
08.2018

Як Креатор-Буд долав хвилі Черемоша у Карпатах

Напередодні Дня будівельника колектив Креатор-Буду відпочивав у Карпатах. У горах своє професійне свято креаторівці святкували втретє.

Дізнатися більше