UA RU
Наші об’єкти:
КиївТернопільЛьвів
Наші об’єкти:
КиївТернопільЛьвів
UA RU
19
11.2020

КРЕАТОР-БУД відкрив у Тернополі надземний міст

Відкриття, якого так чекали тернополяни, відбулось. Вперше за історію Незалежної України в Тернополі збудували Надземний міст. За 29 років життя нашої держави цей міст став другим надземним пішохідним мостом після Києва. Колектив компанії Креатор-Буд, який впродовж трьох місяців споруджував цей унікальний об’єкт, по праву гордиться результатами своєї роботи, адже цей ексклюзивний проект сьогодні є ще однією візитівкою обласного центру. Новозбудований міст сполучає Варшавський мікрорайон з парком Національного відродження та Східним масивом.

 

Директор будівельної компанії Креатор-Буд Олег Лахита подякував колективу і тим партнерам, які долучались до втілення цього проекту і зазначив, що робота була непростою, часто люди працювали у вихідні, в складних погодних умовах, втім, результат є і нарешті пересування мешканців Варшавського мікрорайону та прилеглих будинків у складній ділянці дороги стане безпечним та комфортним.

Паралельно з пішохідною частиною міст передбачає роботу двох ліфтів, якими зможуть користуватись люди з обмеженими можливостями, мами з колясками, діти з велосипедами.

Головний архітектор проекту Надземного мосту у Тернополі, голова Львівської спілки архітекторів, автор знакових проектів, які будував і будує Креатор-Буд у Тернополі та Львові Богдан Гой запевняє, що новозбудований пішохідний міст – це абсолютно індивідуальний архітектурний твір.

Отець Роман Дутчак освятив новозбудований міст і поблагословив присутніх в день урочистого відкриття.

60-ти метровий надземний красень, що сяє гордою назвою Тернопіль, відтепер буде орієнтиром і вказівним знаком для місцевих та гостей нашого міста. А Креатор-Буд і надалі працюватиме над розвитком соціальної інфраструктури Варшавського мікрорайону та інших будівельних комплексів над яким працює у Тернополі, Львові та Києві.