UA RU
Наші об’єкти:
КиївТернопільЛьвів
Наші об’єкти:
КиївТернопільЛьвів
UA RU
Компанія з європейським
обличчям
15років на ринку
 
"Креатор-Буд"– будівельна компанія, заснована у 2006-му році. Основними напрямками роботи підприємства є будівництво житлових комплексів та торгово-офісних центрів.
50житлових комплексів
 
У 2014 році компанія «Креатор-Буд» розпочала будівництво одного з найбільш масштабних проектів Західної України – житлового комплексу на вулиці Стрийській, що у Львові.
1000кваліфікованних спеціалістів
 
На розвиток та успіх підприємства працює сьогодні понад 1000 кращих кваліфікованих спеціалістів.
Високі європейські стандарти,

яких у роботі дотримується «Креатор-Буд» з року в рік підвищує рейтинг і довіру українців до компанії. Сьогодні підприємство Креатор-Буд успішно розвивається і презентує свої об`єкти в усіх мікрорайонах Тернополя а також у Львові та Києві.

Активною протягом останніх п'яти років є співпраця з регіональним відділенням державного фонду сприяння молодіжному будівництву. 

2012-му році компанія Креатор-Буд розпочала роботу над проектом "Квітуча Україна". У рамках проекту щороку працівниками компанії висаджуються зелені насадження рідкісних порід. 

У 2008-му році на підприємстві створено футбольну команду «Ветеран- Креатор-Буд». Команда – багаторазовий чемпіон Тернополя та області серед любительських команд, володар суперкубка області з футболу, володар Кубка України та фіналіст суперкубка України 2015 р. Серед команд-ветеранів, учасник чемпіонату світу 2015-го року серед команд діаспори.
 
Протягом чотирьох місяців понад 50 працівників "Креатор-Буду" зводили на Луганщині оборонні споруди для українських військових. У серпні 2015-го фортифікаційні споруди успішно здані Міністерству оборони України.
Наші досягнення:
Сумлінний платник
податків
Переможець 2012-2018 років
Компанія Креатор-Буд – переможець у рейтингу «Сумлінний платник податків» у номінації «Будівельні компанії».
 
Визнання року
Переможець 2012 року
Підприємство отримало золоту нагороду у Всеукраїнському конкурсі «Визнання року 2012».
 
Меценат року
Переможець 2015 та 2016 років
У 2015 та 2016 роках компанія Креатор-Буд стає переможцем у рейтингу «Меценат року».
 
Надійний фінансовий партнер
Досягнення 2016 року
Компанія Креатор-Буд отримує свідоцтво видане Торгово-промисловою палатою України про внесення підприємства Креатор-Буд до Недержавного реєстру українських підприємців, фінансовий стан яких свідчить про надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами.
Протягом останніх років компанією Креатор-Буд проводиться активна робота у сфері благодійних, мистецьких, спортивних, культурологічних та інвестиційних проектів.
 
ІНТЕР`YEAR
Переможець 2012 року
За результатами найбільшого Всеукраїнського архітектурного конкурсу ІНТЕР`YEAR, який щорічно проводиться Національною спілкою архітекторів України, переможцем у номінації «Багатоповерхові житлові будинки» став збудований компанією Креатор-Буд житловий комплекс «Арго», що у Тернополі на вулиці Протасевича, отримавши звання «Кращий житловий будинок 2012-го року».
 
Бренд року
Переможець 2009, 2010, та 2012 років
У 2009, 2010, 2012 роках компанія Креатор-Буд перемогла у Тернопільському обласному рейтингу «Бренд року».
 
Кращий будівельний бюджет
Переможець 2016-2018 років
У 2016-2018 роках Креатор-Буд отримує нагороду за Кращий будівельний бюджет Тернопільської області.