UA RU
Наші об’єкти:
КиївТернопільЛьвів
Наші об’єкти:
КиївТернопільЛьвів
UA RU
08
06.2021

«Креатор-Буд» і активісти привели до ладу старий яр біля ЖК на Науки, 58

Девелопер «Креатор-Буд», громадські активісти, а також небайдужі кияни з числа мешканців ЖК на Науки, 58 і сусідніх будинків провели масштабну толоку в Голосіївському районі. Під час неї прибрали велику частину старого яру, розташованого біля кута проспекта Науки та Черешневого провулка.

Дізнатися більше
08
06.2021

Підвищення цін у житлових комплексах від компанії «Креатор-Буд» у Львові

Повідомляємо про підвищення цін у житлових комплексах «Бетховен» та ЖК на вулиці Стрийській від компанії «Креатор-Буд» з 21 червня. Дізнатися більше
03
06.2021

Знижки до 10% на квартири від «Креатор-Буд» у Львові

У житлових комплексах «Бетховен» та ЖК на вулиці Стрийській від компанії «Креатор-Буд» діє акція на обрані квартири.

Дізнатися більше
03
06.2021

Розстрочка в житлових комплексах компанії «Креатор-Буд» у Львові

У житлових комплексах «Бетховен» та ЖК на вулиці Стрийській від компанії «Креатор-Буд» діють умови придбання нерухомості в розстрочку. Дізнатися більше
30
05.2021

Команда Креатор-Буд взяла участь у благодійному марафоні «Пробіг під каштанами 2021» у Києві

У 28-му щорічному благодійному Пробігу під каштанами, який проводився в неділю, 30 травня у столиці, взяли участь майже 11 тисяч людей з усієї України. Пробіг відбувався у форматі FUN RUN. Рух, в якому кожен може взяти участь, стати частиною великої, доброї справи! «ПРОБІГ під каштанами» – це БІГ ЗА ЖИТТЯ з усмішкою в серці!

Дізнатися більше
28
05.2021

Керівник компанії Креатор-Буд Ігор Гуда взяв участь у дискусійному заході «Посткарантинний девелопмент»

Забезпечення безпеки людей на всіх рівнях, відкритість, вміння адаптовуватись та стратегічно планувати роботу – такі умови успішного ведення будівельного бізнесу бачить сьогодні керівник компанії «Креатор-Буд».

Дізнатися більше
11
04.2021

«Креатор-Буд» ввів у експлуатацію ЖК на Науки, 58 в Києві

В Голосіївському районі Києва введено в експлуатацію житловий комплекс на вулиці Науки, 58 від девелопера «Креатор-Буд». Новобудова біля Голосіївського парку отримала сертифікат готовності № ІУ 123210330482 від 2 квітня 2021 року, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

Дізнатися більше
18
02.2021

Керівник компанії Креатор-Буд Ігор Гуда подарував квартиру вдові священника Володимира Демчука

На зустрічі з сім’єю отця Володимира, яка відбулась в приміщенні єпархії УГКЦ, Ігор Гуда подарував вдові Оксані Демчук сертифікат на квартиру у житловому комплексі Панорама, будівництво якого компанія «Креатор-Буд» завершує на вулиці Чумацькій у Тернополі.

Дізнатися більше
25
11.2020

Креатор-Буд серед номінантів на перемогу у VІII Всеукраїнській будівельній премії IBUILD 2020

Восьмий рік поспіль Конфедерація будівельників України проводить Всеукраїнську будівельну премію IBUILD.

Дізнатися більше

19
11.2020

КРЕАТОР-БУД відкрив у Тернополі надземний міст

Відкриття, якого так чекали тернополяни, відбулось. Вперше за історію Незалежної України в Тернополі збудували Надземний міст. За 29 років життя нашої держави цей міст став другим надземним пішохідним мостом після Києва. Колектив компанії Креатор-Буд, який впродовж трьох місяців споруджував цей унікальний об’єкт, по праву гордиться результатами своєї роботи, адже цей ексклюзивний проект сьогодні є ще однією візитівкою обласного центру. Новозбудований міст сполучає Варшавський мікрорайон з парком Національного відродження та Східним масивом.

 
Дізнатися більше