Kreator Bud

Анонс нового житлового комплексу Vernadsky від «Креатор-Буд»

Анонс нового житлового комплексу Vernadsky від «Креатор-Буд»

Vernadsky — майбутній житловий комплекс комфорт-класу в Святошинському районі, розташований поруч зі станцією метро «Житомирська».

Подробиці про житловий комплекс чекайте у наступних новинах.

Компанія «Креатор-Буд» заснована в 2006 році і є вертикально інтегрованим холдингом повного циклу. За роки успішної роботи на ринку нерухомості України «Креатор-Буд» зарекомендував себе надійним партнером і забудовником, який завжди виконує зобов'язання.
Підприємство «Креатор-Буд» сфокусовано на будівництві житлової та комерційної нерухомості, в портфелі компанії більше 50 реалізованих проектів. Філії компанії працюють у Києві, Львові та Тернополі. Висока кваліфікація фахівців дозволяє проектувати і будувати об'єкти будь-якого рівня складності.

Старти продажів, актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів в нашому каналі в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва – за посиланням.