Kreator Bud

Чемпіонат України з художньої гімнастики серед дорослих та юніорів

Чемпіонат України з художньої гімнастики серед дорослих та юніорів

З 28 квітня по 1 травня у Києві пройшов чемпіонат України з художньої гімнастики серед дорослих та юніорів. Змагання відбулись у столичному Палаці спорту, в них взяли участь як кандидати в майстри спорту, так і майстри спорту України з художньої гімнастики. Компанія «Креатор-Буд» стала генеральним спонсором події, яким вона традиційно виступає для збірної України з художньої гімнастики.

Компанія допомагає дитячо-юнацькій спортивній школі Дерюгіних, яка існує вже 65 років. Участь України у міжнародних змаганнях, розвиток спорту — важливі, тому це ефективне та дружнє партнерство.

У заході взяли участь наступні гості:

Вадим Гутзайт Маркович — президент НОК України.
Ірина Іванівна Дерюгіна — президент художньої гімнастики України, віце-президент Федерацій Гімнастики України, старший тренер Збірної Команди з художньої гімнастики України.
Ірина Олегівна Блохіна — віце-президент Художньої Гімнастики України, директор Школи Дерюгіних, старший тренер Збірної Команди з художньої гімнастики.
Марина Анатоліївна Кардаш — тренер національної збірної України з художньої гімнастики.
Вікторія Мазур — тренер національної збірної України з художньої гімнастики.
Світлана Євенко — Державний тренер.
Таїсія Онофрійчук, Поліна Городнича, Ума Шамілова, Лейла Юсіфзаде та Анастасія Ікан зі  Збірної команди України з художньої гімнастики.

Окрім будівництва, «Креатор-Буд» також займається гуманітарною діяльністю, за допомогою фонду «Твори добро» підтримуючи наших військових, лікарні та населення, а також молодь. Цю діяльність під керівництвом Ігоря Гуди, директора «Креатор-Буд», компанія почала багато років тому, підтримуючи ініціативи, спрямовані на населення та культурно-духовну спадщину України.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.