Kreator Bud

Ігор Гуда передав автомобіль для АТО (відео)

Ігор Гуда передав автомобіль для АТО (відео)

Уже три роки в Україні триває неоголошена війна з російським агресором. Три роки наші військові стоять на обороні держави і роблять усе аби повернути українцям спокій і мир в державі. Від початку війни і до сьогодні компанія «Креатор-Буд» на чолі з генеральним директором Ігорем Гудою допомагає у вирішенні нагальних потреб військовослужбовців.

Уже три роки в Україні триває неоголошена війна з російським агресором. Три роки наші військові стоять на обороні держави і роблять усе аби повернути українцям спокій і мир в державі. Від початку війни і до сьогодні компанія «Креатор-Буд» на чолі з генеральним директором Ігорем Гудою допомагає у вирішенні нагальних потреб військовослужбовців. Нещодавно до Ігоря Гуди з проханням допомогти у придбанні автомобіля звернулися бійці третього окремого полку спеціального призначення міста  Кропивницький. Три роки тому у квітні ці легендарні хлопці під керівництвом народного героя України  брали участь в операції звільнення Донецького аеропорту. Прохання військових вкотре почуто і виконано.

Ігор Гуда, генеральний директор компанії "Креатор-Буд":
- Мир в Україні - це першочергове завдання кожного громадянина. Якщо підприємці, військові, волонтери будуть об'єднані спільною ідеєю, то ми переможемо і я в це вірю.

Ключі від придбаного позашляховика керівник  Креатор-Буду передав ветерану 3-го полку спеціального призначення Володимиру Розум'яку. Спецназівець подякував Ігорю Гуді від імені свого полку за допомогу . Володимир стверджує, що співпраця з директором компанії «Креатор-Буд» розпочалась ще на початку війни на Сході і триває до сьогодні.

Володимир Розум’як, ветеран 3-го окремого полку спеціального призначення ССО (м. Кропивницький):
-  Ігор Богданович протягом усіх трьох років антитерористичної операції  брав участь в різних проектах , будував укріплення в районі Попасної, далі в нас виник проект спільно з міською радою по виділенню квартир атошникам, забезпечення сімей учасників АТО квартирами. На даний момент квартири отримали 12 сімей, в проекті - це до 3-х тисяч квадратних метрів. Ігор Богданович допомагав з екіпіровкою, з одягом. Ніколи від нього не було слова ні і завжди було тільки сприяння, добре дружнє плече  і порядність в усіх наших починаннях.

У 2015-му році в складі тернопільської делегації понад 50 працівників «Креатор-Буду» зводили у Попасній та Золотому на Луганщині  оборонні споруди для захисників України.

У 2016-му силами підприємства, яке очолює Ігор Гуда у Тернополі був споруджений найвищий в Україні пам'ятник Небесній Сотні. За власні кошти керівника "Креатор-Буду" виконано будівельні роботи зі спорудження пам'ятника та благоустрій на оновленій площі Героїв Євромайдану.

Автомобіль придбаний Ігорем Гудою для військовослужбовців у Кропивницькому пройшов тестування на полігоні в навчально-бойових умовах. Напередодні дня Героїв України позашляховик освятив отець Роман Дутчак  і передав  напутнє слово нашим захисникам.

Роман Дутчак, вікарій Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ:
-    Ми молимося, аби Господь беріг вас, аби завжди ангел-охоронець був при вас, аби ви завжди стояли на стороні світла і відчували Божу силу у вашому житті.