Kreator Bud

Інфраструктура навколо клубного будинку Krauss Gallery від «Креатор-Буд»

Інфраструктура навколо клубного будинку Krauss Gallery від «Креатор-Буд»

Житловий комплекс Krauss Gallery — це вишукана нерухомість класу «еліт» в самому центрі Києва. Розташований на вулиці Круглоуніверситетська, 5-7, він завжди знаходиться в гущі ділового та культурного життя Печерського району.

Проект девелоперської компанії «Креатор-Буд» представляє собою десятиповерховий будинок з квартирами і апартаментами, звідки відкривається дивовижний вид на історичний центр міста. Житловий комплекс оточений десятками кафе, ресторанів та магазинів, ключовими торговельно-розважальними центрами. Лише 200 метрів відділяє його від вулиці Хрещатик та Бессарабського ринку, поруч знаходяться ЦУМ, ТРЦ Gulliver, Arena City і «Мандарин Плаза», Київський Пасаж. Шанувальників культури потішить близькість PinchukArtCentre, Палацу Спорту, піша досяжність до п’яти театрів та шести музеїв.

Розташування в діловому центрі столиці — це також близькість органів влади. Адміністрація Президента та Кабінет Міністрів, Верховна Рада і КМДА, Нацбанк, Верховний суд, міністерства — все це знаходиться на відстані невеликої прогулянки.  Як і парк ім. Шевченка та Маріїнський парк, де так приємно перепочити у тіні дерев, не вириваючись з комфортних умов самісінького центра Києва.

Для батьків з дітьми навколо Krauss Gallery розташовано елітні ліцеї, гімназії та школи. Найближча освітня інфраструктура представлена шістьма навчальними закладами, серед яких найпрестижніший Кловський ліцей. Також поруч знаходяться сім комунальних та два приватних дитсадки, спеціалізовані заклади, сфокусовані на творчому розвитку дітей.

Швидко привести себе в форму або зняти напругу протягом дня дозволить розвинена спортивна інфраструктура — клуби та фітнес-зали, а також власний спортзал на території житлового комплексу. А зайнятися здоров’ям допоможуть три державні медустанови, серед яких знаменита Олександрівська лікарня, а також п’ять приватних клінік у пішій досяжності. 

У Krauss Gallery все необхідне для щасливого і активного життя на відстані кількох кроків.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.