Kreator Bud

Команда «Креатор-Буд» взяла участь у «Пробігу під каштанами»

Команда «Креатор-Буд» взяла участь у «Пробігу під каштанами»

У день Києва в столиці у 28-ий раз відбувся традиційний «Пробіг під каштанами». У 2021-му спортивно-благодійний захід зібрав понад 11 тисяч учасників. Команда компанії «Креатор-Буд» також долучилася до пробігу, подолавши дистанцію у 5 кілометрів.

Цьогоріч пробіг проходив за дещо зміненим маршрутом. Учасники стартували на Майдані Незалежності та пробігли Хрещатиком повз Бессарабську площу, у 200 метрах від якої «Креатор-Буд» зводить житловий комплекс Krauss Gallery. Далі продовжили вулицями Великою Васильківською, Саксаганського, Володимирською, Жилянською та Шота Руставелі, після чого повернулися Великою Васильківською та Хрещатиком у стартову зону.

Окрім звичайного формату організатори підготували і онлайн-варіант благодійної акції. До пробігу змогли долучитися всі бажаючі незалежно від місця участі, приєднавшись за допомогою спеціального мобільного додатку.

У рамках офлайн-частини заходу загалом відбулося 4 пробіги. Окрім благодійного, були старти дітей, професійних спортсменів та маломобільних людей з особливими потребами.

«Пробіг під каштанами» проходить з 1993 року і з тих пір є наймасовішим спортивно-благодійним проектом в Україні. Внески всіх учасників акції направляються на закупівлю обладнання для Центру дитячої хірургії та кардіохірургії МОЗ України, який допомагає маленьким пацієнтам з захворюваннями серця. Так, минулоріч завдяки заходу було придбано новий наркозно-дихальний апарат.

Нагадуэмо, що актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів «Креатор-Буд» ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва – за посиланням.