Kreator Bud

Компанії «Креатор-Буд» 18 років!

Компанії «Креатор-Буд» 18 років!

В столиці «Креатор-Буд» активно будує житлові комплекси Creator City, Gravity Park і Krauss Gallery. Також в Києві стартував новий проєкт Dnipro Island. В Тернополі паралельно будуються 6 комплексів. Окрім цього, ми розпочали новий проєкт «Варшавський Deluxe». У Львові продовжують зростати ще два наших красеня-проєкта. Це житловий комплекс «Бетховен» і ЖК на вул. Стрийській.Як бачите, попри війну «Креатор-Буд» активно будує в українських Києві, Тернополі, Львові, і навіть у польському Катовиці. 

За 18 років нашою компанією реалізовано 55 успішних житлових і комерційних проєктів по всій Україні. Побудовано понад 600 000 м2, 30 будинків введено в експлуатацію, а загальна кількість спеціалістів перевищує 1000 чоловік.

Будемо раді побачити вас у наших відділах продажів у Тернополі, Львові та Києві!

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів компанії «Креатор-Буд» ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.