Kreator Bud

«Креатор-Буд» і активісти привели до ладу старий яр біля ЖК на Науки, 58

«Креатор-Буд» і активісти привели до ладу старий яр біля ЖК на Науки, 58

Девелопер «Креатор-Буд», громадські активісти, а також небайдужі кияни з числа мешканців ЖК на Науки, 58 і сусідніх будинків провели масштабну толоку в Голосіївському районі. Під час неї прибрали велику частину старого яру, розташованого біля кута проспекта Науки та Черешневого провулка.

Цей яр у 300 метрах від Національного природного парку «Голосіївський» виник ще всередині минулого сторіччя, і туди десятиліттями скидали сміття та побутові відходи. Але з розвитком району и появою поблизу нього нового житлового комплексу від «Креатор-Буд», введеного в експлуатацію на початку квітня, виникла ідея повернути первісний вигляд території яру.

До акції долучилися понад 30 людей. Вони прибрали територію близько 5 тисяч квадратних метрів. Враховуючи складний ландшафт яру, була залучена спеціальна техніка – зібране сміття та сухі гілки дерев підіймали за допомогою автокрану, одразу переміщуючи відходи у вантажівки. Загалом таким чином було зібрано та вивезено з яру 9 автівок.


Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва – за посиланням.