Kreator Bud

«Креатор-Буд» став членом Конфедерації Будівельників України

«Креатор-Буд» став членом Конфедерації Будівельників України

8 жовтня 2021 року у Харкові відбулося Виїзне розширене засідання Ради директорів КБУ.
На засіданні Олег Лахита, директор ПП «Креатор-Буд», був офіційно обраний керівником представництва КБУ в Тернопільській області. Всі члени Ради директорів одноголосно підтримали його кандидатуру.

В рамках засідання у колі представників будівельного ринку, керівництва Харківщини, представників профільних міністерств та відомств було обговорено актуальні питання щодо ключових проблем будівельної галузі та взаємодії з органами державної влади.

Серед офіційних осіб на зустрічі були присутні:
-Ігор Терехов, в.о. Міського голови м. Харкова;
-Тетяна Єгорова Луценко, Голова Харківської обласної ради;
-Михайло Харнам, заступник голови Харківська обласна державна адміністрація;
-Наталія Козловська, заступник Міністра розвитку громад та територій України;
-Семен Кривонос, голова ДІАМ (онлайн).

Конфедерація будівельників України – найбільше профільне об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку, орієнтоване на європейські цінності й стандарти та створює привабливе бізнес-середовище.

За роки існування Конфедерація стала відомою та впливовою організацією, до складу якої входять понад 700 будівельних холдингових компаній і професійних об’єднань та має свої представництва в усіх регіонах України.

Старти продажів, актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва – за посиланням.