Kreator Bud

На території «Варшавського мікрорайону» відкрився відділ продажу квартир

На території «Варшавського мікрорайону» відкрився відділ продажу квартир

17 липня на території «Варшавського мікрорайону», що будує компанія «Креатор-Буд» у Тернополі, розпочав свою роботу відділ продажу квартир. Відтепер усю необхідну інформацію про житло у «Варшавського мікрорайоні», що зводиться на Підволочиському шосе, можна отримати безпосередньо на місці будівництва.

У цей час розпочаті роботи зі зведення четвертої черги «Варшавського мікрорайону».

Згідно проекту, новий мікрорайон матиме власний дитячий садок та початкову школу для дітей. Будуть у новозведеному «Варшавського мікрорайоні» інтерактивні тематичні дитячі та спортивні майданчики з сучасним м’яким покриттям, затишний сквер та духовний центр. Також передбачений спортивний комплекс. Мешканці, які проживатимуть тут, матимуть можливість відвідувати торгово-розважальний комплекс з промтоварним та продуктовим гіпермаркетом, що теж функціонуватиме на території мікрорайону. Заплановані у комплексі також відділення банку, пошта, салон краси, ремонт одягу та взуття, аптеки, хімчистка та інші приміщення громадського призначення.

Європейська архітектура, панорамні вікна, енергозберігаючі технології, кольорова гама будинків, зручна для орієнтації в просторі.

Нова тролейбусна та автобусна лінія забезпечить зручне транспортне сполучення з сусідніми вулицями мікрорайону (вул. 15 квітня, Протасевича, Сахарова, Корольова).

Поруч «Варшавського мікрорайону» запроектований новий автовокзал.

Детальну інформацію щодо придбання квартир у «Варшавського мікрорайоні» можна отримати у центральному офісі відділу продажу квартир, що у Тернополі за адресою: Листопадова, 1 з 8.00 до 17.00 год., та у новому відділі продажу , що працюватиме на території будівництва (Підволочиське шосе - поруч Збаразького кільця) з 9.00 до 19.00 год. щодня, окрім суботи і неділі.

Інформація за телефоном 52-70-07 та 097 3 52 70 07.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням

Скористайтеся ботом-помічником від «Креатор-Буд», в якому ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва у декілька кліків, а також залишити заявку на зворотній зв’язок – за посиланням.