Kreator Bud

Незабаром старт продажів у четвертому будинку ЖК Creator City від «Креатор-Буд»

Незабаром старт продажів у четвертому будинку ЖК Creator City від «Креатор-Буд»

Скоро почнуться продажі квартир у четвертому будинку багатофункціонального житлового комплексу бізнес-класу Creator City. Детальна інформація про площі планувань та умови придбання з'явиться після старту продажів.

Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити подію! На старті продажів вибор планувань найширший, а ціни найбільш вигідні. 

Зателефонуйте або залиште заявку на сайті, щоб отримати інформацію про старт продажів від персонального менеджера. Також ви можете відвідати наш центральний відділ продажів: вул. Дегтярівська, 17, корпус 1.

ЖК Creator City від компанії «Креатор-Буд», який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 в Шевченківському районі Києва, передбачає будівництво цілого нового кварталу з 8 будинків. На закритій території, спроєктованій згідно з концепцією «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики, а також власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Для автівок мешканців запроєктовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва – за посиланням.