Kreator Bud

Система безпеки Ajax в кожній квартирі ЖК Creator City

Система безпеки Ajax в кожній квартирі ЖК Creator City

Всі власники квартир в житловому комплексі Creator City без жодних доплат отримають комплекти системи безпеки. Таким стане результат партнерства між компаніями «Креатор-Буд» та Ajax Systems.

Резиденти Creator City будуть забезпечені комплексними рішеннями, які дозволяють ефективно вирішити питання безпеки помешкання та керування домашніми приладами. Комплект від Ajax включатиме набір пристроїв, які захистять оселю від вторгнення та інших непередбачуваних ситуацій.

Зокрема, до комплекту входять датчик руху MotionCam з фотокамерою для верифікації тривог та датчик DoorProtect, що реагує на відчинення. Датчик руху з температурним сенсором і інфрачервоним підсвічуванням реагує навіть у повній темряві та може ігнорувати домашніх тварин. А датчик DoorProtect встановлюється на всі типи дверей і вікон та миттєво фіксує відкриття.

Пристрої підключаються до централі Hub 2, що контролює роботу всієї системи безпеки та сповіщає користувача і охоронну компанію про будь-які позаштатні ситуації. Керувати системою можна з брелока SpaceControl із тривожною кнопкою і захистом від випадкового натискання, а також за допомогою мобільного застосунку. При цьому більшість процесів автоматизована – система дозволяє створити до 32 сценаріїв на різні випадки.

Також до комплекту входять елементи системи антипотоп: мініатюрний бездротовий датчик протікання LeaksProtect і два водозапірних крани. Перший легко розміщується у будь-якому місці та реагує на протікання, другі дозволяють швидко перекрити воду в автоматичному режимі для уникнення потопу.

Крім того, власники квартир у Creator City отримають WallSwitch – силове реле для дистанційного керування електроживленням. Воно дозволяє вручну або автоматично вмикати та вимикати як всю електрику в оселі, так і окремі елементи: теплу підлогу, розетки, освітлення. Також реле захищає прилади від перевищення струму та стрибків напруги і знижує ризик короткого замикання. Крім того, прилад має функцію лічильника електроенергії.

Пристрої системи Ajax просто монтуються, захищені від кібератак, втрати зв’язку та знеструмлення, а також працюють в режимі, що не несе загрози приватності мешканців Creator City. Це комплексне рішення дозволить резидентам забезпечити високий рівень безпеки в середині оселі. А на решті території житлового комплексу про неї подбає цілодобова охорона та відеоспостереження без сліпих зон, а також персоналізована система контролю доступу.

Нагадуємо, ви можете придбати нерухомість зі знижками за умови 100% оплати – подробиці за посиланням.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділами продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва – за посиланням.