Kreator Bud

Старт продажів комерційних приміщень у ЖК Creator City з 01.02.2021

Старт продажів комерційних приміщень у ЖК Creator City з 01.02.2021

У житловому комплексі бізнес-класу Creator City з 01.02.2021 почнуться продажі комерційних приміщень у другому будинку. Площа приміщень складає від 11,48 до 278,04 кв. м, ціна за 1 кв. м від 67 000 грн. 

Умови придбання:
1. При повній оплаті – до 5% знижки на вартість приміщення;
2. Розстрочка з першим внеском від 30% вартості комерційного приміщення, термін розстрочки – до введення будинку в експлуатацію.

Детальну інформацію про про умови придбання, наявність планувань та особливості комерційних приміщень ви можете дізнатися у відділі продажів. Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська 17-19.

Creator City — це житловий комплекс бізнес-класу від компанії «Креатор-Буд» у Шевченківському районі. Комплекс складається з 8 будинків з червоної цегли за загальною концепцією “місто в місті” — все необхідне знаходиться всередині.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником від «Креатор-Буд», в якому ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва у декілька кліків, а також залишити заявку на зворотній зв’язок – за посиланням.