Kreator Bud

Відеозвіт будівництва ЖК Manhattan від «Креатор-Буд» у травні 2022

Відеозвіт будівництва ЖК Manhattan від «Креатор-Буд» у травні 2022

ЖК Manhattan – це не лише один з найкрасивіших комплексів Тернополя, це – комфортний простір для якісного рівня життя його мешканців.

Станом на травень 2022 року на 100% виконали монолітний каркас будинку. Сходові марші і майданчики теж виконані повністю. Зовнішні, внутрішні стіни і перегородки готові на 80%. Металопластикові вікна встановлені на 40%. Внутрішні інженерні системи комплексу теж влаштовані на 40%. 

Житловий комплекс Manhattan розташований у центрі жвавого мікрорайону. Зовсім поруч одразу знаходиться два торгівельні центри – «Площа Ринок» та «Аляска», школи, садочки. Manhattan має зручне транспортне сполучення зі всіма  мікрорайонами обласного центру. Неподалік розташований гірськолижний курорт «Савич-парк».

Комплекс передбачає повноцінну власну інфраструктуру: підземний паркінг з ліфтом і великою кількістю паркомісць, комерційні приміщення на першому поверсі, інтерактивний майданчик для відпочинку дітей та дорослих. Усі мешканці матимуть індивідуальне опалення.Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділами продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва – за посиланням.