Kreator Bud

Відеозвіт ходу будівництва ЖК Gravity Park від «Креатор-Буд» за вересень

Відеозвіт ходу будівництва ЖК Gravity Park від «Креатор-Буд» за вересень

Gravity Park – житловий комплекс комфорт-класу, що будується компанією «Креатор-Буд» на Берестейському проспекті, 139 у Києві. Перша черга проекту включає п'ять будинків середньої поверховості серед зелені Святошинського району столиці. Тут, в оточенні соснового лісу, зведуть багатофункціональний комплекс комфорт-класу з 13 будинків.

Станом на вересень місяць в другому будинку закінчили заливати монолітний каркас і сходові марші. Також на 100% готова покрівля. На 100% готові зовнішні і внутрішні стіни та перегородки. Металопластикові вікна влаштовані на рівні восьмого поверху.

В четвертому будинку завершили монолітні роботи. Також вже влаштована покрівля. Сходові марші і майданчики виконані повністю. Внутрішні стіни і перегородки влаштовані до рівня третього поверху.

Житловий комплекс Gravity Park спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. Безпеку у закритому від сторонніх дворі забезпечить цілодобова охорона і система відеонагляду. Всі автомобілі розташуються у підземному паркінгу.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.