Kreator Bud

Власна електропідстанція в ЖК «Бетховен» від «Креатор-Буд»

Власна електропідстанція в ЖК «Бетховен» від «Креатор-Буд»

Гарні новини для мешканців і майбутніх власників квартир у ЖК «Бетховен». Компанія «Креатор-Буд» будує власну електропідстанцію потужністю 2 МВт, яка запрацює вже цієї осені. Цей проєкт дозволить не тільки оптимізувати розподіл енергії, але й покращити якість життя, гарантуючи стабільне та безперебійне електропостачання.

Рішення побудувати власну електричну підстанцію виникло з прагнення забезпечити жителів максимальною зручністю та безпекою. Завдяки підстанції житловий комплекс матиме власне джерело електроенергії.

Основне завдання трансформаторної підстанції – знижувати та підвищувати напругу в електромережі, а також розподіляти електроенергію. Це убезпечить мешканців комплексу від перепадів напруги, відключення світла та інших незручностей.

Якщо ви ще не стали власником квартири в нашому ЖК, відвідайте відділ продажу! Адреса: м. Львів, вул. Бетховена.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.