Kreator Bud

Хід будівництва ЖК Atlanta Tower від «Креатор-Буд» у липні 2022

Хід будівництва ЖК Atlanta Tower від «Креатор-Буд» у липні 2022

Житловий комплекс Atlanta Tower вирізняє вигідне місце розташування в центральному екологічно-чистому районі міста, віддаленому від шумних магістралей.

Станом на липень 2022 року триває влаштування монолітного каркасу, готовність 90%.

Сходові марші виконані на 95%. Зовнішні стіни готові на 45%. Внутрішні стіни і перегородки будівельники виконали на 68%. Монтаж металопластикових вікон виконано на 30%. Фасадні роботи виконані на 15%. Внутрішні інженерні системи готові на 50%. Покрівля влаштована на 10%.

Житловий комплекс бізнес-класу Atlanta Tower – це комфорт для кожного мешканця. Тут інтерактивний майданчик для відпочинку дітей та дорослих, сучасні дитячі та спортивні майданчики, підземний паркінг. В квартирах – індивідуальне опалення. 

За умови 100% оплати у житловому комплексі діє акція – подробиці за посиланням.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.