Kreator Bud

Хід будівництва ЖК «Бетховен» у вересні 2021

Хід будівництва ЖК «Бетховен» у вересні 2021

В житловому комплексі «Бетховен», який зводиться компанією «Креатор-Буд» в Шевченківському районі Львова, активно тривають будівельні роботи.

Зокрема, вже добігає кінця зведення монолітних каркасів будинків №6 і №7. Наразі процес виконаний на 86%.

Також триває монтаж сходових маршів та майданчиків, роботи завершені майже наполовину. Крім того, в обох будинках муляри працюють над зведенням як зовнішніх, так і внутрішніх стін і перегородок.

«Бетховен» — це проєкт комфорткласу від девелопера «Креатор-Буд», який передбачає зведення чотирьох будинків від 14 до 16 поверхів із власною інфраструктурою. ЖК створюється за концепцією «двір без авто» із закритою територією, цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Біля будинків, перші поверхи яких відведені під комерційні об’єкти, з’являться дитячий і спортивний майданчики, озеленені пішохідні алеї, зони відпочинку та бігові доріжки. А для автівок мешканців і їх гостей передбачений підземний паркінг та винесені за межі двору гостьові наземні паркомісця.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.