Kreator Bud

Хід будівництва ЖК «Бетховен» від «Креатор-Буд» у жовтні 2023

Хід будівництва ЖК «Бетховен» від «Креатор-Буд» у жовтні 2023

Відеозвіт ходу будівництва житлового комплексу «Бетховен» за жовтень, що розташований в Шевченківському районі Львова, на вулиці Городницькій.

Тут будують сучасний житловий комплекс комфорт-класу з квартирами, які будуть мати панорамні вікна, автономне опалення, теплові лічильники, кошики для кондиціонерів на фасадах.

Станом на жовтень, 2023 року в шостому будинку закінчується влаштування фасадів. Виконано 95%. В будинку фіналізують стяжку. Облаштовують місця загального користування. Внутрішні інженерні системи готові на 70%. Ліфти змонтовані на 95%. На 30% влаштована котельня.

Паралельно тривають роботи над зведенням сьомого будинку. Фасадні роботи виконані на 95%. Стяжка і внутрішні інженерні системи готові на 70%. Місця загального користування влаштовані на 40%. Ліфти змонтовані наполовину.

Тривають роботи і у восьмому будинку. Тут вже влаштований котлован, виконані палі і готова плита-ростверк. Зараз влаштовують монолітний каркас. Готово 8%.

Під 9 будинок теж повністю влаштований котлован, виконані палі і влаштована плита-ростверк. Монолітний каркас виконали на 7%.

Житловий комплекс «Бетховен» вирізняється продуманою прибудинковою територією. Тут облаштують озеленені пішохідні алеї, бігові доріжки, дитячий і спортивний майданчики.

В комплексі передбачені місця для велосипедів та дитячих візочків. Власники авто оцінять підземний паркінг і гостьову автостоянку. Мешканців і гостей ЖК «Бетховен» приємно здивують дизайнерські лобі.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.