Kreator Bud

Хід будівництва ЖК Beverly Hills від «Креатор-Буд» у червні 2022

Хід будівництва ЖК Beverly Hills від «Креатор-Буд» у червні 2022

Beverly Hills – це житловий комплекс комфорт-класу, що розташований в Тернополі на вулиці Микулинецька, 116.

Станом на червень 2022 року монолітний каркас, внутрішні і зовнішні стіни, сходові марші готові повністю. Внутрішні і фасадні вікна теж влаштовані на 100%. Фасадні роботи виконані повністю. Також готові ліфти і виконана покрівля. Внутрішні мережі готові на 70%. В четвертій черзі повністю виконали палеве поле і плиту-ростверк. Розпочали зведення монолітного каркасу, який готовий на 10%. Паралельно будівельники розпочали влаштовувати стіни з керамоблоку.

В житловому комплексі Beverly Hills передбачено все для вашого комфортного і щасливого життя. Тут будуть власний дитячий садок та торговий центр. В житловому комплексі запроектовані пішохідний фонтан, велосипедні доріжки, спортивне поле та вуличні тренажери. Для автовласників передбачені паркінг та автостоянка, а також гаражний комплекс. 

За умови 100% оплати у житловому комплексі діють знижки – подробиці за посиланням.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.