Kreator Bud

Хід будівництва ЖК Creator City у травні 2021

Хід будівництва ЖК Creator City у травні 2021

В житловому комплексі Creator City, який зводиться в Шевченківському районі Києва, активно продовжуються будівельні роботи. Зокрема, в першому будинку повністю завершено кладку зовнішніх цегляних стін, а також внутрішніх стін і перегородок. На фінальному етапі перебуває монтаж інженерних систем, також добігає кінця монтаж металопластикових вікон.
Крім того, у будинку вже на 60% змонтовано вітражні системи. Триває влаштування покрівлі – процес завершений на 40%. Разом з тим, розпочато монтаж ліфтів та створення котельні – обидва види робіт виконані на 15%

У другому будинку повністю закінчили котлованні та пальові роботи. Розпочато влаштування плити-ростверку.

ЖК Creator City від девелопера «Креатор-Буд» – це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 на столичній Лук’янівці. Масштабний проект формату «місто в місті» включає в себе 8 будинків висотою від 16 до 24 поверхів, з панорамних вікон яких відкриватиметься чудовий краєвид на власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва – за посиланням.