Kreator Bud

Хід будівництва ЖК Creator City від «Креатор-Буд» у грудні 2023

Хід будівництва ЖК Creator City від «Креатор-Буд» у грудні 2023

Станом на грудень у першій секції другого будинку ЖК Creator City завершили влаштування монолітного каркасу на рівні 22 поверху. Зовнішні і внутрішні цегляні стіни та перегородки влаштовані до 13 поверху. Сходові марші сягають вже 22 поверху. Моноліт другої секції готовий повністю.Паралельно триває зведення 3-го будинку. Монолітчики повністю залили вертикальні елементи паркінгу -3, -2 і -1 поверхів. Плита перекриття -1 поверху готова на 90%.
У четвертому будинку повністю залитий монолітний каркас -3, -2 та -1 поверхів.

Житловий комплекс Creator City спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. В комплексі розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, власний дитячий садок, спа і салон краси, медичний центр.

Житло обладнане автономним опаленням та системою клімат контролю LG. Це комфорт і економія до 40% на опаленні.

Безпеку у закритому від сторонніх дворі забезпечить цілодобова охорона і система відеонагляду. Всі автомобілі розташуються у підземному паркінгу з ліфтами.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.