Kreator Bud

Хід будівництва ЖК Creator City від «Креатор-Буд» у квітні 2024

Хід будівництва ЖК Creator City від «Креатор-Буд» у квітні 2024

Станом на квітень 23 поверхи монолітного каркасу першої секції другого будинку ЖК Creator City готові на 100%. Сходові марші і майданчики виконані повністю. Зовнішні цегляні стіни, внутрішні стіни і перегородки влаштовуються на 16, 18 та 19 поверхах. В другій секції завершили влаштування монолітного каркасу. Залили 7 поверхів і терасу.

Паралельно триває зведення 3-го будинку. Монолітчики повністю залили вертикальні елементи паркінгу -3, -2 і -1 поверхів. Плита перекриття -1 поверху готова на 90%. Плита перекриття 0-го поверху виконана на 40%.

У четвертому будинку повністю залитий монолітний каркас -3, -2 та -1 поверхів. Плита перекриття -1 поверху теж залита на 100%.

Перший будинок вже введений в експлуатацію. І мешканці і їх гості вже відчули високий рівень комфорту комплексу Creator City від забудовника «Креатор-Буд».

Комплекс спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. Тут розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, власний дитячий садок, спа і салон краси, медичний центр. Житло обладнане автономним опаленням та системою клімат контролю LG. Це комфорт і економія до 40% на опаленні. Безпеку у закритому від сторонніх дворі забезпечить цілодобова охорона і система відеонагляду. Всі автомобілі розташуються у підземному паркінгу з ліфтами.

Завітайте в наш відділ продажів за новими квартирами! Вул. Дегтрярівська 17, корпус 1.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.