Kreator Bud

Хід будівництва ЖК Creator City від «Креатор-Буд» у серпні 2023

Хід будівництва ЖК Creator City від «Креатор-Буд» у серпні 2023

Станом на серпень місяць у першій секції другого будинку Creator City тривають монолітні роботи. Його каркас сягає вже 18 поверху. Зовнішні і внутрішні цегляні стіни та перегородки влаштовані до дев’ятого поверху. Продовжується влаштування сходових маршів, які сягають вже 18 поверху.


В другій секції моноліт сьомого, останнього поверху – готовий. Тераса, яка стане відкритим функціональним простором для відпочинку теж залита.

Паралельно триває зведення 3-го будинку. Монолітчики повністю залили вертикальні елементи паркінгу -3 поверху. Закінчують його плиту перекриття. Вертикальні елементи паркінгу -2 поверху готові на 30%.

В четвертому будинку теж триває робота над підземною його частиною. Монолітний каркас готовий на -3, -2, -1 поверхах.

Житловий комплекс Creator City спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. В комплексі розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, власний дитячий садок, спа і салон краси, медичний центр.

Житло обладнане автономним опаленням та системою клімат контролю LG. Це комфорт і економія до 40% на опаленні. Безпеку у закритому від сторонніх дворі забезпечить цілодобова охорона і система відеонагляду. Всі автомобілі розташуються у підземному паркінгу з ліфтами.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.