Kreator Bud

Хід будівництва ЖК Creator City від «Креатор-Буд» у жовтні 2023

Хід будівництва ЖК Creator City від «Креатор-Буд» у жовтні 2023

Станом на жовтень у першій секції другого будинку тривають монолітні роботи, її каркас сягає вже 21 поверху. Зовнішні і внутрішні цегляні стіни та перегородки влаштовані до 11 поверху. Продовжується влаштування сходових маршів, які сягають вже 21 поверху. Моноліт другої секції готовий повністю. Паралельно триває зведення 3-го будинку. Монолітчики повністю залили вертикальні елементи паркінгу -3 і -2 поверхів. Плита перекриття -2 поверху готова на 60%. 

Житловий комплекс Creator City спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. В комплексі розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, власний дитячий садок, спа і салон краси, медичний центр.

Житло обладнане автономним опаленням та системою клімат контролю LG. Це комфорт і економія до 40% на опаленні.

Безпеку у закритому від сторонніх дворі забезпечить цілодобова охорона і система відеонагляду. Всі автомобілі розташуються у підземному паркінгу з ліфтами.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.