Kreator Bud

Хід будівництва ЖК Gravity Park від «Креатор-Буд» у лютому 2023

Хід будівництва ЖК Gravity Park від «Креатор-Буд» у лютому 2023

Gravity Park — житловий комплекс комфорт-класу, що будується компанією «Креатор-Буд» на проспекті Перемоги, 139 у Києві. Перша черга проекту включає п'ять будинків середньої поверховості серед зелені Святошинського району столиці. Тут, в оточенні соснового лісу, зведуть багатофункціональний комплекс комфорт-класу з 13 будинків.

Станом на лютий місяць під перший будинок першої черги закінчили влаштовувати котлован. Продовжується підготовка до влаштування фундаментної плити. 

В другому будинку котлован і фундаментна плита готові повністю. Вертикальні елементи цокольного поверху і плита перекриття цокольного поверху виконані на 100%. Також будівельники продовжують влаштовувати монолітний каркас.

В четвертому будинку теж вже готові котлован і фундаментна плита. Також будівельники вже влаштували вертикальні елементи і плиту перекриття цокольного поверху. Монолітний каркас будинку зведений до другого поверху.

Житловий комплекс Gravity Park спроектований за принципом «місто в місті» — все необхідне для життя знаходиться на території. Безпеку у закритому від сторонніх дворі забезпечить цілодобова охорона і система відеонагляду. Всі автомобілі розташуються у підземному паркінгу.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.