Kreator Bud

Хід будівництва ЖК Gravity Park від «Креатор-Буд» у січні 2024

Хід будівництва ЖК Gravity Park від «Креатор-Буд» у січні 2024

Відеозвіт ходу будівництва житлового комплексу Gravity Park за січень, що розташований на Берестейському проспекті, в Святошинському районі, неподалік станції метро «Житомирська».Gravity Park — комплекс в оточенні лісу із власним торговим центром з кінотеатром, фітнес центром з 4 басейнами, дитячим садком.

Станом на січень під перший будинок першої черги закінчили влаштовувати котлован. Продовжується підготовка до влаштування фундаментної плити. В другому повністю змонтовані металопластикові вікна. Фасади утеплені на 65%. Стяжка виконана на 10%. Внутрішні інженерні системи готові на 15%. Ліфти влаштовані на 10%.

В четвертому будинку завершили монолітні роботи. Також вже влаштована покрівля. Сходові марші і майданчики виконані повністю. Також повністю влаштовані внутрішні стіни і перегородки.

Житловий комплекс Gravity Park спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. Безпеку у закритому від сторонніх дворі забезпечить цілодобова охорона і система відеонагляду. Всі автомобілі розташуються у підземному паркінгу.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.