Kreator Bud

Хід будівництва ЖК «Метрополь» від «Креатор-Буд» у липні 2022

Хід будівництва ЖК «Метрополь» від «Креатор-Буд» у липні 2022

ЖК «Метрополь» є частиною забудови Майдану героїв Небесної сотні, який є взірцем нового якісного громадського простору у місті Тернопіль.

Станом на липень 2022 року на 100% виконали монолітний каркас будинку. Зовнішні стіни на 98%. Внутрішні стіни і перегородки будівельники виконали на 99%. Сходові марші і майданчики готові на 100%. Металопластикові вікна встановлені на 99%. Вітражі влаштовані на 95%. Фасадні роботи виконали на 75%. На 85% змонтовані ліфти. Котельня готова на 70%. На 40% влаштували покрівлю. Внутрішні інженерні системи комплексу влаштовані на 80%. Стяжка готова на 10%. Вхідні двері змонтовано на 50%.

На перших трьох поверхах ЖК «Метрополь» запроектовано торгово–розважальний центр. На території – сучасний дитячий майданчик. У кожній квартирі – засклені лоджії та панорамні вікна. У комплексі передбачено підземний паркінг, та власна котельня із поквартирним регулюванням подачі тепла.

За умови 100% оплати у житловому комплексі діє акція – подробиці за посиланням.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.