Kreator Bud

Хід будівництва ЖК «Варшавський мікрорайон» від «Креатор-Буд» у липні 2022

Хід будівництва ЖК «Варшавський мікрорайон» від «Креатор-Буд» у липні 2022

Житловий комплекс «Варшавський мікрорайон» від «Креатор-Буд» – це один із наймасштабніших архітектурних проектів у Тернополі, неподалік парку «Національного відродження». Перші п’ять будинків вже здані в експлуатацію, ще три будуються. 

Станом на липень 2022 року у шостому будинку монолітний каркас, зовнішні, внутрішні стіни і перегородки готові повністю. На сто відсотків виконані сходові марші також повністю влаштовані внутрішні металопластикові вікна, завершено роботи із встановлення фасадних вікон. Монтаж ліфтів виконано на 100%. Окрім цього, у шостому будинку на 90% готові фасади, повністю влаштували вітражі та покрівлю. На 70% готова котельня, на 50% – внутрішні інженерні системи. Будівельники продовжують встановлювати вхідні двері.

У сьомому будинку готові котлован, влаштовані палі, залита монолітна плита-ростверк. Монолітний каркас готовий на 60%. Сходові марші також готові на 60%.

Під восьмий будинок влаштовують котлован, виконали 90% робіт. 

В житловому комплексі «Варшавський мікрорайон» кожен оцінить високу якість проекту та його переваг. Батьки оцінять власні дитячий садок і початкову школу. На території –  спортивний комплекс з фітнес-центром, торгово-розважальний комплекс, медичний центр. В озелененому дворі розташуються інтерактивні дитячі майданчики із сучасним м’яким покриттям. В комплексі передбачені наземний паркінг та вбудовані гаражі. На даху своя котельня.

За умови 100% оплати у житловому комплексі діє акція – подробиці за посиланням.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.