Kreator Bud

ЖК «Науки 58» отримав поштову адресу

ЖК «Науки 58» отримав поштову адресу

Столичному житловому комплексу на проспекті Науки, 58 від компанії «Креатор-Буд» присвоєно поштову адресу. Відповідне розпорядження № 530 прийняте 19 жовтня 2021 року Голосіївською районною держадміністрацією Києва.

Отримання поштової адреси стало наступним кроком для першого житлового комплексу «Креатор-Буду» в столиці після його введення в експлуатацію в квітні 2021 року. Нагадаємо, що цей будинок комфорт-класу біля Голосіївського парку налічує 252 квартири з дитячим садком та комерційною інфраструктурою на першому поверсі.

Наразі в Києві триває будівництво двох нових житлових комплексів від «Креатор-Буд». Зокрема, це ЖК бізнес-класу Creator City на Лук’янівці – багатофункціональний проект формату «місто в місті» із розвиненою інфраструктурою включно з власним парком. Крім того, на етапі зведення перебуває елітний житловий комплекс Krauss Gallery на вулиці Круглоуніверситетській – в самому центрі Києва. Незабаром також планується розпочати продажі в Gravity Park – малоповерховому ЖК комфорт-класу серед зелені Святошинського району столиці.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.