Kreator Bud
Науки 58

Науки 58

Метро
Видубичі

Введення в експлуатацію

Будинок 1
Введення в експлуатацію
Введено

Переваги ЖК

Kreator Bud

Класичні планування

Kreator Bud

Гостьова стоянка

Kreator Bud

Зелена прибудинкова територія

Kreator Bud

Видові квартири

Kreator Bud

5 хв до Голосіївського парку

Kreator Bud

Комерційні приміщення на 1-му поверсі

Про проект 

У проекті комплексу «Науки 58» від компанії «Креатор-Буд» для зручності жителів і поліпшення інфраструктури району проектом передбачені нежилі приміщення на першому поверсі під супермаркет, кафе, салон краси і аптеку.

Kreator Bud

Щоб діти завжди були недалеко від будинку, а батьки не витрачали час на дорогу і пошук дошкільного центру, на території комплексу «Науки 58» відкриють дитячий садок. Ігровий майданчик садка буде серед дерев внутрішнього двору і далеко від проїжджої частини. Також за 15 хвилин можна дійти до приватного дитячого садка «Казковий замок», а за 10 хвилин - до дошкільного центру №312 та багатомовний школи Nice school. Для дітей старшого віку в 5 хвилинах на авто школи №122, №108 і гімназія №59.

Kreator Bud

Для занять спортом не доведеться їздити далеко від дому - в 10 хвилинах пішки тренажерний зал і спортивний клуб з різними видами фітнес-міксів, груповими тренуваннями, TRX зоною і масажем.

За 5 хвилин від комплексу «Науки 58» можна дійти до одного з найбільших парків Києва - Голосіївського. Парк примітний каскадом із чотирьох ставків, серед зелені обладнані дитячі майданчики, атракціони і колесо огляду. Також можна взяти напрокат катамаран і човен або покататися на велосипеді в тіні дерев.

Купити продукти біля будинку можна в міні-маркеті або пройшовши 15 хвилин до супермаркету «Фора». Супермаркети великих торгових мереж, таких як Varus, «АТБ», Billa і «Фуршет» розташовані в 5-10 хвилинах їзди на авто. 

Про проект

Контакти відділу продажу

Адреса

Київ, проспект Науки, 58

Телефон
+38(050)-062-77-77