Kreator Bud
Central Park

Central Park

Про проект

Central Park — це багатофункціональний житловий комплекс від компанії «Креатор-Буд» у місті Катовиці, Польща, за адресою вул. Міколовська, 100А, розташований поруч з найбільшим у місті парком Костюшки. Проект складається з реконструкції будинку з апартаментами та нового будівництва трьох будинків з апартаментами та офісами.

Kreator Bud

У Central Park ви знайдете нерухомість на будь-який смак: апартаменти з керуючою компанією в апарт-готелі, комерційну нерухомість, офіси, а ще паркомісця на підземному паркінгу.

На перших поверхах розташуються кафе, хімчистка, банк, архітектурне бюро, ресторан, спортклуб та торгові приміщення. Для активного відпочинку мешканців, окрім спортклубу, настільні теніс та футбол, більярд.

Kreator Bud

Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією, стіни з вапняно-піщаних блоків, а комплексне утеплення мінеральною ватою зменшує витрати на опалення. Для ефективного енергозберігання використовуються вікна з п’ятикамерним профілем та двокамерним склопакетом.

Зона загального користування розташована на покрівлі, де мешканці зможуть зустрітись з друзями, позасмагати та скористатись зоною барбекю, насолоджуючись краєвидом на місто.

Територія житлового комплексу розділена на дві частини: зону загального користування навколо забудови, з місцями для відпочинку та дитячим майданчиком, та внутрішній закритий двір в мінімалістичному японському стилі. 

Об'єкт розташований в 30 хв пішки до центральної частини міста, поряд з транспортно-пішохідною розв'язкою, де можна скористатись усіма видами громадського транспорту. У 5 хв пішки пішохідний міст, що веде до 3-х найближчих університетів.

Про проект